Uusi

Vuokraus! Kukkaseinä, pinkit kukat 140x200cm

Tuotenro: PAMA-100 EAN: 5056275188979

LOPPU Verkkokauppa

Ilmoita saatavuudesta

Hinnat voivat vaihdella myymälöittäin

100,00

(Hinta verkkokaupassa)
Käytettävissä olevat toimitustavat: Rahti, Nouto Tuusulan varastosta, Nouto Tuusulan myymälästä (1-2 arkipäivää), Nouto Vantaan myymälästä (3-6 arkipäivää), Nouto Pirkkalan myymälästä (3-6 arkipäivää), Rahti FR, PostNord Palvelupiste toimitus, PostNord Kotiinkuljetus, PostNord Pakettiautomaatti toimitus

Upea, pinkki-valkoinen kukkaseinä sopii juhlaan kuin juhlaan. Sommittele tähän vielä upea pallokaari luodaksesi viihtyisän tunnelman tai ottaaksesi upeat juhlakuvat!

  • seinän koko kasattuna noin 140cm x 200cm
  • materiaali metallia ja kangasta
  • koottava, ohjeet mukana
  • pakettiin kuuluu 3kpl taustaritilöitä ja 3kpl kukkapaneelisettejä
  • kukkapaneelit kiinnitetään taustaan nippusitein (tulee mukaan)
  • voit myös kiinnittää taustaritilät toisiinsa nippusitein, jotta välissä olevat raot sulkeutuvat
  • voit myös käyttää paneeleita erikseen, luodaksesi juhlatilaan useamman kauniin kukkaseinän
  • jokainen taustaritilä seisoo omilla jaloillaan
  • väri valkoiset taustaritilät ja valko-pinkit kukkapaneelit
  • tuote vain sisäkäyttöön (ei saa kastua)

Lisätietoja vuokraamiseen

 

Telineiden vuokraus onnistuu vain Tuusulan myymälästä (Moukarinkuja 4 c 1) myymälän normaalien aukioloaikojen puitteissa. Vuokra-aika on 3-4 vuorokautta, esimerkiksi tiistai-torstai ja perjantai-maanantai ellei muuta ole sovittu.

 

Kun haluat vuokrata telineen, ole yhteydessä Tuusulan myymälään sähköpostitse tuusula@confetti.fi. Sovi yhdessä myyjän kanssa vuokra-ajasta. Saat varauksesta vahvistuksen sähköpostitse. Sinulla on sähköpostin saapumisen jälkeen 5 päivää aikaa tulla Tuusulan myymälään maksamaan vuokraus. Vuokrausmaksun yhteydessä veloitamme panttimaksun (40€), joka palautetaan telineen palautuksen yhteydessä.

 

Vuokrattu tuote on asiakkaan vastuulla. Tuotteiden edelleenvuokraus/lainaus on kielletty. Asiakas on vastuussa käsittelyn, pakkaamisen ja palautuksen osalta käyttämiensä henkilöiden aiheuttamista vahingoista. Vuokratuote luovutetaan asiakkaalle hyvin pakattuna ehjässä pahvilaatikossa. 

 

Tuotteet palautetaan aina puhtaina ja huolellisesti pakattuina. Kaikki tiskausta vaativat tuotteet pestään/pyyhitään käsin ja kuivataan huolellisesti. Niiden tulee olla samassa kunnossa ja samalla tavalla pakattuina kuin vuokratessa.

 

Tuotteisiin ei saa kiinnittää liimaamalla mitään. Käytä kiinnittämiseen nippusiteitä.

 

Huomioithan, että tuotteet ovat käytettyjä. Tuotteet on tarkastettu ja testattu ennen niiden uudelleenvuokraamista. Reklamaatio tuotteiden vioista on tehtävä 12 tunnin kuluessa noudosta. 

 

 

Tuotteen rikkoutuessa, kadotessa tai vaurioituessa perimme asiakkaalta tuotteen korvaushinnan, joka on panttimaksu 40€. Myös rikki menneet tuotteet tulee palauttaa. Korvaushinta kattaa uuden tuotteen tai sen korjauksen. Asiakas ei voi lunastaa korvaushinnalla tuotetta itselleen.  Muista siis käsitellä tuotteita varoen ja vaalien.

 

Tilauksen peruuntuessa alle kaksi (2) viikkoa ennen vuokrausajan alkamista, vuokrausmaksua ei palauteta. Panttimaksu palautetaan asiakkaalle tuolloinkin.

 

Mikäli tilausta ei noudeta, vuokrausmaksua ei palauteta. Panttimaksu palautetaan mikäli asiakas tulee myymälään sähköpostivahvistuksen kanssa panttia lunastamaan. Automaattisesti panttimaksu ei palaudu asiakkaalle.

 

Confetti oy pidättää oikeuden vuokrausehtojen muutoksiin.

Selaa myös nämä tuoteryhmät: Vuokrattavat tuotteet, Uutuudet, Hääkoristeet, Polttarit, Juhlatarvikkeet